montáže a rekonstrukce technologických zařízeních v energetice, strojírenství a průmyslu

 
 
  O nás Reference Fotogalerie Nabídka služeb Aktivity Kontakty  
 
   
 

Výroba
Výrobní škála společnosti MEKAP sahá od malých ocelových konstrukcí až po středně těžké konstrukce určené pro nejširší spektrum zákazníků. Používané materiály jsou od běžně požadovaných ocelí, přes nerezavějící až pro speciální materiály. Samozřejmostí dodávky je tzv. „Dodavatelská dokumentace“ pro zabezpečení jakosti a kompletnosti dodávky.

Obrábění
Ve snaze o kompletní dodávky výrobků naše společnost nabízí také práce na obráběcích strojích. Naši zkušení pracovníci Vám rádi poradí s vhodnou volbou materiálů, navrhnou způsob obrábění a způsoby tepelné a povrchové ochrany výrobků.

Montážní práce
Z důvodů požadavků zákazníků na dodávky technologických celků „Na klíč“ nabízí naše společnost kromě dodávky samozřejmě také montáže a demontáže technologií, uvádění celků do provozu buď námi samotnými, nebo ve spolupráci s naší sesterskou společností Trifer.

Servis
Naše firma je výhradním servisním partnerem německé firmy Collomix pro celou Českou a Slovenskou republiku. Firma Collomix se zabývá výrobou strojů pro míchání a zpracování všech typů barev a omítek.Tým servisních pracovníků je schopen opravy jak na naší dílně, tak i servisního zákroku přímo u zákazníkaVýznamné projekty
Certifikáty
Napište nám
 
  Copyright MEKAP s.r.o. 2006. Všechna práva vyhrazena.